Bądź na bieżąco, znajdz nas na
Logo Facebook
Powrót

Sprzęt windsurfingowy
w Prasonisi Center sezon 2022

Jak co roku wymieniliśmy całkowicie nasz sprzęt na nowy, tegoroczny.
Z dużą uwagą słuchaliśmy Waszych sugestii w celu ewentualnego jeszcze lepszego dobrania sprzętu na rok 2022.
Zapraszamy więc do pływania na naprawdę najlepszym sprzęcie!
W Zawodowym Pucharze Świata www.pwaworldtour.com (Professional Windsurfing Assocation) nasze firmy zajęły najlepsze lokaty, są bezkonkurencyjne.
Cieszymy się i gratulujemy!

Posiadamy 280 żagli i 160 desek.

Nowości 2022

  • Znajdziesz u nas wyłącznie maszty rekomendowane przez producenta z zawartością węgla od 70% do 100%. To plasuje nas w gronie najbardziej elitarnych światowych szkółek. Dzięki temu nasze żagle są naprawdę lekkie, szybkie, zwinne. Są najlepsze!
  • Dostępna do testów slalomowa deska Starboard iSonic w dwóch rozmmiarach: 123l - rarytas dla osób poszukujących bezkompromisowej prędkości.
  • Deski firmy Severne – freeridowy Fox, freestyle-wave’owy Dyno, typowo wave’owa deska Pyro oraz Psycho - deska freestyle’owa, dostępne w różnych rozmiarach, na pewno znajdą swoich fanów!
  • Windsurfing-Foil oraz Wing foil! Rewolucja w surfingowym świecie dostępna też u nas! Po więcej informacji zapraszamy do zakładki FOIL!

Poniżej prezentujemy krótki opis desek dostępnych w naszej szkole.

Jeżeli nie jesteście Państwo pewni jaka deska jest Wam potrzebna, zawsze doradzimy tak, żeby Państwa wybór był jak najbardziej trafny i odpowiedni – od tego w znacznej mierze zależą Wasze udane wakacje!
Ewentualne pytania prosimy kierować na maila: info@prasonisicenter.com, lub dzwonić do nas na plażę na telefon: +30 22440 91044

Proszę pamiętać, że bez problemu możecie dokonać zmiany deski na dowolną niezajętą w trakcie pobytu na Prasonisi.

Deska Wave

Severne Pyro

Została zaprojektowana w ścisłej kolaboracji z 5-krotnym mistrzem świata wave - Phillipem Kosterem! Świetna do wysokich skoków, bardzo szybka, idealna również do jazdy na fali.
Wprowadzi pływanie na wave na zupełnie nowy poziom!

Dostępna w rozmiarze 79l

Deski Freestyle Wave

Fanatic Freewave

Fanatic ponownie zmienił kształt tej deski! Charakter Stubby’ego został umieszczony w kształcie legendarnego Freewave’a. To sprawia, że deska ta jest perfekcyjna w każdych warunkach. Zwiększona kontrola, zwrotność, szybkość – może konkurować z każdą inną deską wave’ową, będąc jednocześnie świetna na płaskiej wodzie!
Dostępne rozmiary: 85, 95, 105

Starboard A.I.R. Freewave Flax Balsa

Niesamowita deska, która sprawdza się w każdych warunkach! Idealna dla osób, które poszukują różnorodności. Szybko wchodzi w ślizg, a dzięki krótszej rufie każdy manewr będzie łatwy i przyjemny!
Dostępny rozmiar: 83l.

Starboard Ultrakode

Ultra wszechstronna deska, która jest połączeniem wszystkich wave’owych typów. Deska marzenie, stworzona przez „Wave Dream Team” Starboards – czyli najlepszych windsurferów świata! Sprawdzi się perfekcyjnie w każdych warunkach!
Dostępny rozmiar: 80l, 86l

Starboard Kode FreeWave Flax Balsa

Najlepsze połączenie deski Wave, Freestyle oraz Freeride! Dla osób, które poszukują deski uniwersalnej, niesamowicie komfortowej do jazdy w każdych warunkach! Szybkość, zwrotność i stabilność na halsie – to właśnie to, czego szukasz!
Dostępne rozmiary: 95, 105 oraz 115l

Severne Dyno

Super szybka, bez problemu wchodzi w ślizg, pozwala na wysokie loty – fantastyczna deska freewave! Dzięki węższym, równoległym burtom oraz skróconej długości jazda na tej desce dostarczy elektryzujących wrażeń.
Bardzo zwrotna, szybko reaguje a dodatkowo pozwala na gładkie przejścia z manewru w manewr!
Dostępna w rozmiarach: 85l, 95l, 105l, 115l

Deski Freestyle

Severne Psycho

Nowość w naszej wypożyczalni! Deska, która jest połączeniem nowych koncepcji, aby szybciej wchodzić w ślizg, skakać wyżej i szybciej kręcić. Dobrze przemyślana oraz znakomicie zaprojektowana konstrukcja sprawiają, że deska ta będzie odpowiednia dla każdego freestylera niezależnie od poziomu zaawansowania! Jeżeli chcesz przenieść swój poziom na wyższy level - koniecznie spróbuj tą deskę!
Dostępna w litrażu: 92l, 102l

Deski Freeride

Severne Fox

Zaprojektowana by przenieść Was w inny poziom jazdy na halsie! Niezwykle stabilna, daje poczucie kontroli oraz pozwala na super szybką jazdę nawet na największym chop-ie! Zapewnia niezwykłe doznania w każdych warunkach!
Dostępne rozmiary: 95l, 105l, 120l, 140l

Starboard Futura Carbon

Zwycięska w testach deska dla zaawansowanych freeracer’ów poszukujących połączenia maksymalnej prędkości z komfortem, kontrolą oraz precyzją.
Dostępna w litrażach: 99, 106, 109, 117, 144

Fanatic Blast

Rewolucja wśród desek freeride! Całkowicie inny kształt, równoległe krawędzie i ścięty nos – tego nie ma żadna inna deska! Bardzo szybka na halsie, sprawdza się na idealnie płaskiej jak i delikatnie wzburzonej wodzie. Gładkie skręty, duża kontrola i świetna zabawa – to wpływa na sukces Blasta! Dedykowana zaawansowanym użytkownikom, chcącym wziąć z windsurfingu jak najwięcej!
Dostępne rozmiary: 100, 117, 132l

Fanatic Gecko HRS i LTD – deska dla każdego!!

Najbardziej przyjazna deska! Dosyć szeroka, ma zapewnić poczucie łatwości pływania.
Szybko startuje, dobrze przyspiesza, przyjemnie zakręca. Bardzo łatwo płynie „na wiatr”. Gecko zapewni pełną przyjemność z pływania. To świetna deska dla osób średnio pływających z aspiracją na szybkie postępy i nowe umiejętności. Osoby dobrze i bardzo dobrze pływające będą również mile zaskoczone właściwościami tej deski. Wystarczy, że na nią wejdziesz, wepniesz się w trapez i dasz się ponieść niesamowitej zabawie!
Dostępna w litrażach: 100l, 110l, 122l, 135l, 156+, Soft Deck 156l

Starboard Carve

Legendarna deska od Starboarda znowu u nas zawitała! Deska, dla wszystkich, którzy chcą uczynić swoje pływanie łatwym i przyjemnym! Została zaprojektowana w mądry sposób, aby przenieść Wasz windsurfing na wyższy poziom!
Dostępna w rozmiarze: 109, 129, 139, 159

Starboard GO

Kultowa deska Go od wielu lat pomaga początkującym windsurferom rozpocząć przygodę. Dzisiejsze deski Go charakteryzują się bardziej zaawansowanymi kształtami, różnymi rozmiarami oraz lżejszą technologią Starlite. Idealne dla średniozaawansowanych surferów, którzy chcą doskonalić pływanie w ślizgu.
Dostępna w rozmiarze: 133, 144, 155

Deski Slalom

Starboard iSonic Carbon

Mistrzowska, flagowa deska Starboarda! Od wielu lat na najwyższym stopniu podium według PWA! Połączenie najnowszych technologii i najlżejszych materiałów sprawia, że ta jest jedyna w swoim rodzaju.
Tegoroczna deska jest szybka, nie ma dla niej limitu prędkości, zapewnia niewyobrażalne przyspieszenie. Dzięki kilku innowacjom jest zdecydowanie bardziej przyjemna i łatwiejsza w użytkowaniu. Polecana dla zaawansowanych deskarzy uwielbiających bardzo szybką jazdę na halsie.
Dostępne litraże: 123l

Deski dla Początkujących

Fanatic Viper

Deska, która pokaże każdej rozpoczynającej przygodę z windsurfingiem osobie, jak łatwy i przyjemny może to być sport! Cały pokład Vipera pokryty jest miłą i miękką wykładziną. Daje poddenerwowanym początkującym adeptom poczucie relaksu i odprężenia. Jest to fantastyczna deska do rekreacyjnego oraz rodzinnego pływania. W naszej szkole właśnie od tej deski rozpoczyna się wspaniała przygoda z windsurfingiem.
Dostępna w litrażach: 190l (Viper 80) oraz 220l (Viper 85)

Starboard Start

Producent reklamując tą deskę obiecuje, że w ciągu 60 min daje ona możliwość nauczenia się pływania! To naprawdę rekord świata. A my w to wierzymy i tym bardziej ochoczo zapraszamy na jej pokład. Oczywiście cała pokryta jest miękką wykładziną dla maksymalnego komfortu.
Polecamy również bardzo ciężkim początkującym.
Dostępna w litrażach: 238l, 246l

Starboard Rio

Nowość w naszej bazie! Stabilna, o dużej wyporności, ale nie toporna. Idealna dla każdego, kto będzie stawiał pierwsze kroki. Bardzo łatwe ustawienie strapów pozwoli na szybszy progres i błyskawiczne pływanie w ślizgu.
Po prostu trzeba spróbować!
Dostępne w litrażu: 196l, 219l, 259l

Starboard Go Windsurfer

Deski stworzone do nauki od pierwszych kroków do zaawansowanego pływania w ślizgu, naukę footstrapów, zwrotów przez rufę. Świetna deska do nauki w każdych warunkach.
Dostępna w litrażach: 165l, 175l, 185l

Deski Kids

Fanatic Ripper

Dzięki konstrukcji Rippera bardzo młodzi deskarze nie muszą czekać, kiedy staną się silniejsi, lecz mogą trenować wszelkie techniki bardzo płynnie i bez niebezpieczeństwa dla swojego zdrowia. Jest to deska, którą bardzo łatwo się prowadzi i która nigdy nie wychodzi spoza kontroli.
Dostępna w rozmiarze: 112l

Starboard Go Duet

Fantastyczna deska progresywna dla najmłodszych windsurferów! Nauka zwrotów, pierwsze ślizgi i większa kontrola przy skręcaniu - to wszystko aby sprawić, by nauka była przyjemna i szybka!
Dostępna w rozmiarze: 122l

Żagle dostępne w Prasonisi Center

Żagle Duotone

E-Pace

Nie ma innego żagla bezkamberowego, który by posiadał tak duży zakres wiatrowy jak nowy E-Pace. Jest to żagiel, dzięki któremu możecie poczuć prawdziwą przyjemność z windsurfingu. Wchodzi w ślizg bez najmniejszych problemów, doskonale przyśpiesza, pracuje bez zarzutu, bardzo lekko się takluje. Dzięki E-Pace windsurfing jest relaksujący i ekscytujący w tym samym czasie!!
Dostępny w rozmiarach: 5,4m2 - 8,2m2

Super Hero

Najbardziej uniwersalny 4-listwowy żagiel wave!
Konsekwentna ewolucja legendarnego HERO sprawia, że SUPER HERO jest najlepszym żaglem na fale Pucharu Świata z niezwykle szerokim zakresem zastosowania. Sprawdzi się w każdych warunkach dla każdego windsurfera!
Dostępne rozmiary: 3,4m2 - 5,7m2

Now

Pierwszy żagiel w pełni dedykowany najmłodszym windsurferom!
Jest to bardzo nowoczesny żagiel w pełni dostosowany do wzrostu i siły młodszych surferów. Oczywiście przy zachowaniu najlepszych cech jakościowych oraz wydajności wszystkich innych żagli Duotone!
Dostępne rozmiary: 2,8m2 - 4,4m2

Żagle Severne

Overdrive M1

Żagiel ten ma za zadanie osiąganie najwyższych prędkości, przy najmniejszym wysiłku. Porównując do innych żagli w tej kategorii posiada mniejszą masę, a co za tym idzie lepsze właściwości jezdne. 7 listew, 3 cambery zapewniają stabilność ciągu dzięki ogromnemu zakresowi wiatrowemu.
Dostępny w rozmiarze: 7,8m2

NCX

Powszechnie uznawany za najlepszy bezcamberowy żagiel z kategorii freeride. NCX zapewnia najwyższą wydajność, dzięki ogromnemu zakresowi wiatrowemu. Niesamowita kontrola prędkości, stabilność, szybko wchodzi w ślizg – po prostu żagiel idealny!
Dostępne rozmiary: 6,0m2 - 8,0m2

Convert

Bardzo funkcjonalny żagiel freeride. Oczywisty wybór dla każdego rozwijającego się surfera. Łatwy w użyciu, lekki, stabilny – dzięki temu nasza jazda będzie przyjemna i relaksująca!
Dostępne rozmiary: 5,4m2 - 8,2m2

Gator

Swoim zakresem obejmuje wszystkie rodzaje warunków windsurfingowych, od słabego do bardzo silnego wiatru. Jest bardzo trwały, zwrotny, dostarcza niezmienne odczucia we wszystkich rozmiarach. Jest to jeden z bardziej uniwersalnych żagli.
Dostępne rozmiary: 5,4m2 - 8,2m2

Blade

5-listwowy żagiel z kategorii wave z doskonałym połączeniem mocy i kontroli. Zaprojektowany dla maksymalnej stabilności i zakresu wiatru. Dzięki wysokiej jakości materiałom jest to jeden z najsolidniejszych żagli na rynku, będąc jednocześnie jednym z najlżejszych.
Dostępne rozmiary: 3,3m2 - 5,3m2

XS-3

Zaprojektowany pod kątem ergonomii małego windsurfera. Specjalnie dostosowany do lekkich osób. Dzięki temu nawet najmłodsi mogą przekraczać swoje granice!
Dostępne rozmiary: 2,0m2 - 4,1m2

RED BACK

Zaprojektowany by służył nie tylko dzieciom, ale również mniejszym, lżejszym windsurferom. Zwiększona kontrola pozwala małym riderom przekraczać ich granice, być jeszcze bardziej wydajnym.
Dostępne rozmiary: 2,0m2 - 3,8m2

Prasonisi Club
HOTEL
już od 35€
za noc
Czytaj więcej

×
7 dni windsurfingu
z ubezpieczeniem
już od 280€
Czytaj więcej
Prasonisi Toyota Since Forever
Napisz do nas Napisz do nas
info@prasonisicenter.com
Beach office: +30 694 309 2912
Beach office: +30 224 409 1044
Phones available from April
Prasonisi Club
HOTEL
już od 35€
za noc
Czytaj więcej

×
7 dni windsurfingu
z ubezpieczeniem
już od 280€
Czytaj więcej
Prasonisi Toyota Since Forever
Napisz do nas Napisz do nas
info@prasonisicenter.com
Beach office: +30 694 309 2912
Beach office: +30 224 409 1044
Phones available from April